Servis Taşımacılığı

Taşımacılık sektörünün en zor ayaklarından biri olan personel ve okul servisi ülkemizin her yerinde gerek yerel düzenlemelerle gerekse trafik çilesi başta olmak üzere zor şartlarda hizmet verebilir hal almıştır.

Bizler KARTUR olarak uzun yıllara dayanan, ülkemizin her yerinde hizmet sağlayıcı olmanın vermiş olduğu avantajlar ve teknolojininde yardımıyla personel servisi hizmetini çözüm ortaklaklarımızın müşteri memnuniyeti açısından en üst seviyeye taşımaktayız.

Portföyümüzde bulunan ülkemizin önde gelen kurumsal firmalarından anlaşılacağı gibi uzman kadromuz, bölge yöneticilerimiz, 1500'ü aşan araç filomuzla sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Müşteri Servisleri

Marka olmamızın lokomotif gücü olan müşteri servisi ilk görünüşte bir araç, bir şöförden ibaretmiş gibi algılanır. Sektörün liderliğinin ve ülkemizin her yerinde hizmet vermenin sağladığı tecrübe ile bazı detayları belirtmekte yarar görüyoruz.

Hizmet verdiğimiz bölgenin, ilin, ilçenin yaşam standartları, AVM müşterisi, hipermarket müşterisi, teknomarket müşterisi, müşteri analizi, yerel yönetim uygulamaları, güzergah çalışması, durakların belirlenmesi, geçiş güzergahlarının haftanın 7 günü açık olması, gelen giden müşteri sayısı, yaz ve kış uygulaması, hizmet alımı, reklam amaçlı mı? Gelir odaklı mı? Gibi görülmeyen bir çok arka yüzü olduğunu belirtmek gerekmektedir.

Müşteri servisi hizmetinde sınır olmadığının analizini çok iyi yaptığımızı düşünüyoruz. Gün geçtikçe çözüm ortaklarımıza müşteri getirmenin farklı yollarını sunmaktayız.

Ülke genelinde perakende sektörüne günlük yaklaşık 235.000 müşteri taşıyan bir kurum olarak bizi takip ettiğinizde bir çok yenilikle karşılaşacağınızı belirtmek isteriz.