Tarihçe

KARTUR

1999 yılında Kozyatağı merkezde temelleri atılan KARTUR bugün, ücretsiz müşteri servisleri, personel servisleri, lojistik hizmetleri, taksi durakları, araç ve filo kiralama hizmetleri ile hızla yükselerek günümüzdeki liderliğini korumaktadır.

Turizm sektöründe de başarıyı hedefleyen KARTUR şimdilerde Saros'da kayıp cennet diye adlandırılan ve henüz temelleri yeni atılan 550 dönümlük bir arazide, 3.5 km. uzunluğunda bir sahile ve 6 adet eşsiz koy'a sahip büyük bir Tatil Köyü projesiyle çalışmalarını ilerletmektedir.

Genel Müdürlüğü İstanbul Anadolu yakası Yenisahra'da bulunan KARTUR, Marmara Bölgesi, Ege Bölgesi, Akdeniz Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Doğu Karadeniz Bölgesi ve Güneydoğu Bölgesi olmak üzere toplam 6 bölgede bölge yöneticileriyle hizmet vermektedir.

KARTUR, Uluslararası ve Ülkemizin önde gelen kurumsal şirketleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ücretsiz müşteri servisi sektöründe, kurumsal şirketlerin personel taşımacılığında, alışveriş merkezleri ve hipermarketlere verdiği hizmetle bir çok ödülün sahibi olarak adından söz ettirmiştir.

2004 yılında ISO 9001-2000 TSE kalite belgelerine sahip olan KARTUR, 2010 yılı itibariyle, ülke genelinde 1500'ü aşkın araç filosu ve güçlü kadrosu ile müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürmekte, Restaurant, Turizm ve Otelcilik alanında da sektörün lideri olmayı hedeflemektedir.