Rent a Car

Araç kiralama sektöründe otobüs, minibüs, kamyon, hafif ticari araç, iş makinası, binek araç dahil her tür hizmeti alabilirsiniz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarımız gibi görüp hizmetimizi en üst seviyede tutarak çözüm ortaklarımıza KARTUR'la çalışma rahatlığını sunmaktayız.

Günümüz şartlarında araç alım maliyetlerinin tamir, bakım, kasko, sigorta v.b. genel giderlerin sürekli değişmesi siz çözüm ortaklarımızın geleceği daha iyi görebilmesi ve vergi sistemimizinde getirmiş olduğu bir çok avantaj araç kiralama sistemini cazip hale getirmiştir.

Kartur olarak bizler otomotiv sektöründeki birikimlerimizi kullanarak sizlere gerek kurumsal gerekse bireysel araç kiralama hizmeti sağlamaktayız. Şirketlerinize kiralayacağınız her türlü aracı sınıf ayrımı yapmadan sizlere tahsis etmekteyiz.

Yenisahra'da bulunan şirket merkezimizden günlük araç kiralama hizmetimizdende faydalanabilirsiniz. Araç kiralama sektöründe otobüs, minibüs, kamyon, hafif ticari araç, iş makinası, binek araç dahil her tür hizmeti alabilirsiniz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarımız gibi görüp hizmetimizi en üst seviyede tutarak çözüm ortaklarımıza KARTUR'la çalışma rahatlığını sunmaktayız.Araç Kiralama Rezervasyon Formu

 

araç